jopgpgo

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Eylül 2013 tarihli “Demokratikleşme Paketi” Konuşması

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Eylül 2013 tarihli “Demokratikleşme Paketi” Konuşması’nın 2000 kelime limitli bulutu: Göster

Bizleri ekranları başında izleyen aziz milletim,

Çeşitli dillere yapılan tercüme yoluyla ulaştığımız, dünya üzerindeki sevgili Türkiye dostları, değerli kardeşlerim,

Sesimizi Türkiye’ye ve dünyaya duyuran, medyamızın çok değerli mensupları,

Değerli çalışma arkadaşlarım,

Hanımefendiler, beyefendiler…

Sizleri en kalbi muhabbetlerimle selamlıyor; birazdan Türkiye’ye ve dünyaya ilan edeceğimiz demokratikleşme paketinin, ülkemiz, milletimiz, bölgemiz; ekonomimiz ve demokrasimiz; en önemlisi de birliğimiz ve kardeşliğimiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.

Konuşmamın hemen başında, bu paketin oluşumuna katkı sağlayan çalışma arkadaşlarıma, ilgili kurum ve kuruluşlarımıza şükranlarımı ifade etmek istiyorum.

3 Kasım 2002 seçimlerinde ve sonraki her seçimde bizi destekleyen, bu 11 yıllık reform sürecinin bizzat sahibi olan, reform kararlılığımızı her daim diri tutan ve muhafaza eden aziz milletimize, konuşmamın en başında teşekkür ediyorum.

Devamı…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>